CHCETE S NÁMI TANČIT A ZPÍVAT?

vystoupení pro děti i dospělé

Chtěli byste, aby skupina Myš & Maš vystoupila na Vaší akci, oslavě, městských slavnostech, festivalech, dětském dni ve Vaší mateřské škole, divadle, kulturním domě nebo kdekoliv jinde?

INTERAKTIVNÍ PÍSNIČKOVÉ PÁSMO PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

Do našich zábavných programů zařazujeme také soutěže jak hromadné tak pro jednotlivce na podiu.

MÁME RÁDI POHÁDKY

  • Asi náš nejoblíbenější a nejvariabilnější program, kde zařazujeme kromě vlastní tvorby také písničky známé z dětských filmů a pohádek.

MINITANEČNÍ nebo MINITALENT SHOW

 

  • Na základě rozmanitých rytmů z našich písniček naučíme děti základní taneční kroky.
  • V minitalent show děti prozkoušíme z uměleckých dovedností.

Pásma lze vzájemně kombinovat a program upravit podle potřeby.

Hrajeme ve 2 – 4 účinkujících.

Délka pořadů 60 min.3 hodiny.

VYSTOUPENÍ MYŠ A MAŠ S ŽIVOU KAPELOU

Interaktivní pásmo může být zpestřeno také živou kapelou.

Nabízíme různá nástrojová obsazení.

Vhodné pro větší akce pro veřejnost.

VÝCHOVNÉ A ZÁBAVNĚ-POUČNÉ POŘADY PRO DĚTI

Zejména vhodné pro a mateřská centra.

Hudební žánry a rytmy – „Minitaneční“

  • Hravou formou děti seznámíme se základy rozmanitých hudebních žánrů, ze kterých jsou složené právě i naše písničky, naučíme je jednoduché choreografie různých tanců (mazurka, rock´n´roll, charleston, samba aj.)

Jak se vaří kniha

 

  • Pořad vznikl ve spolupráci s nakladatelstvím Albatros a se kterým jsme vystupovali např. v Městské i Technické knihovně seznámí děti s tím jaké profese jsou nutné k výrobě a vydání knížky. Klade si ale především za úkol probudit v dětech zájem o čtení.

Hrajeme si pro zdraví

 

  • V tomto pořadu děti zábavnou formou seznámíme se zásadami nejen správné výživy, hygieny, pohybu, ale poradíme i s tím co dělat ve volném čase, a jak jsou i dobré vztahy pro zdraví důležité.

Kouzelná křižovatka

 

  • V dalším interaktivním písničkovém pořadu hravou a zábavnou formou seznamujeme děti se základy dopravní výchovy i bezpečnostními předpisy na silnici.

Výchovné pořady hraje vždy jedna z našich dvojic.

LETEM SVĚTEM MUZIKÁLEM

Vhodné především pro , větší děti a mládež, ale i pro dospělé např. na párty nebo firemní večírky, pokud chcete diváky aktivně zapojit a pobavit. 

Zábavný i lehce poučný pořad, plný převleků, který vás provede vývojem světových i českých muzikálů od vzniku až po současnost.

Dozvíte se nejen něco o tvůrcích, interpretech a muzikálech samotných, ale hlavně si samozřejmě některé z nejznámějších melodií poslechnete živě a děti si na vlastní kůži i vyzkouší jak probíhá třeba takový konkurz do muzikálu. Zazní melodie z muzikálů Jesus Christ Superstar, Hair, Pomáda, Rebelové, Dracula a jiné.

POHÁDKA O NEPOSLUŠNÉM LUKÁŠKOVI

plakát

Interaktivní pohádka, ve které s pomocí dětí přes noc musíme napravit zlobivého kluka.

Lehce poučná, ale především poetická pohádka plná chytlavých živě zpívaných autorských písniček pro děti, které ale zcela jistě zaujmou, pobaví nebo možná i dojmou také dospělé diváky.

Příběh vypráví o chlapci, který se ne vždy chová k rodině a svému okolí pěkně, je sobecký, moc si ničeho neváží, nikomu nepomůže, a proto ho ani nikdo moc nemá rád, nemá žádné kamarády…ve snu se mu objeví jeho vlastní černé svědomí, které ho provede minulými situacemi, ve kterých se špatně zachoval, a aby se mohl vrátit zpět k rodičům, musí své chyby (s pomocí dětí) napravit.

Pohádka je interaktivní, neboť během děje zapojuje a vtahuje do dění i malé diváky.

Autentický hudební sestřih.

Hudba: Petr Kutheil, hudební aranže a nahrávky: Jiří Vidasov

Scénář a texty písní: Kristýna Pixová

Účinkují členové skupiny Myš a Maš a malý Lukášek 🙂

PROFESIONÁLNÍ MODERACE

Vzhledem k dlouholeté praxi na nejrůznějších akcích pro veřejnost, zajišťujeme i profesionální moderaci akcí všeho typu jak pro děti tak pro dospělé.

Moderovat Vaši akci mohou někteří z našich interpretů samostatně, nebo coby moderátorská dvojice. Moderaci lze samozřejmě zpestřit i zpěvem nebo soutěžemi.

HUDEBNÍ VYSTOUPENÍ PRO DOSPĚLÉ

Díky mnohaletým a rozmanitým zkušenostem v umělecké sféře můžeme také nabídnout vystoupení s různým žánrovým či tematickým zaměřením a pestrým repertoárem na akcích pro dospělé či seniory jak s živým doprovodem, tak s hudebními základy.

Pro podrobnější informace nás kontaktujte s Vaším požadavkem.

ZAJIŠTĚNÍ DOPROVODNÉHO PROGRAMU A AKCE NA KLÍČ

Pokud máte zájem zpestřit Vaši akci dalším uměleckým vystoupením (např. kouzelníkem, tanečníky, divadlem, známou tváří aj.) nebo doprovodným programem (skákací atrakce, malování obličejů, balonky apod.) jsme připraveni Vám s celodenním programem poradit či ho zajistit kompletně „na klíč“ dle Vašich požadavků. Spolupracujeme dlouhodobě s kvalitními a osvědčenými umělci a dodavateli.

Můžeme Vám také uspořádat „hereckou“ Mikulášskou nadílku včetně kvalitních kostýmů.

Disponujeme vlastní aparaturou pro menší a středně velké akce.

Zařídíme ale i „velké“ profesionální ozvučení a technické zajištění opět od našich osvědčených a spolehlivých dodavatelů.

Rádi poradíme i s výběrem vhodných prostor pro Vaši akci.

V případě zájmu o naše vystoupení rádi zodpovíme e-mailem nebo telefonicky 777 320 390 Vaše další dotazy. Přesnou cenu vystoupení Vám sdělíme dle rozsahu, potřeby ozvučení a délky akce na uvedených kontaktech.

w

pro koho jsme už vystupovali

reference

a
mnoho
dalších.
l

napsali nám

Dobrý den, dnes jsme měli možnost shlédnout Vaše vystoupení na veletrhu hraček, ze kterého jsme byli mimořádně nadšení. Jste parta moc prima mladých lidí, kteří svou bezprostředností a skvělými písničkami dokázali roztancovat i naši dvouletou dceru. Moc Vám tleskáme a držíme palce. Jste výborní. Mirka
Milí Myš & Maš, moc se nám líbí vaše písničky které už jsme slyšeli a doufáme že vydáte mnoho dalších CD a DVD s těmito krasnými videoklipy. Jsme moc rádi že existuje toto CD a DVD a děkujeme za to autorce a doufáme, že už brzy bude křest dalšího CD a DVD. PS: křest této desky byl moc krásný, ještě jednou moc děkujeme a pozdravuje vás Simona Gabča Zuzka…
Ahojky, měli jste na Kladně moc hezké vystoupení 🙂 taková skvělá partička, šlapalo to, a interpreti samá sranda 🙂 jen tak dál !!! Ahojky Maulik 🙂
Držím vám palce!!! Jitka Molavcová
Dobrý v den, chtěla bych vám poděkovat za moc hezké dopoledne, které jsme s vámi strávili 12.6. v Ostravě.Budete ještě někdy v Ostravě vystupovat? Mnoho úspěchů a jen tak dál. Marcela Popalová – uč. 1. st. ZŠ
Jsme z vaší písničky Manekýnky v Africe jedním slovem nadšení!! Moc díky za takový projekt!!! Moc mě to těší!!! Dita + Vojtíšek (2 roky)
Děkujeme za profesionální přístup a moc hezké představení pro děti, přejeme klidné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2011. S pozdravem Mgr.Kateřina Lucáková, Miniškolka Katka
DMyš a Maš je zatím nejlepší dětská skupina co jsem už poznal. Doufám že přijedete na další narozeninovou oslavu mé malé dcery. Abych řekl pravdu, mě se také líbíte. Tak se zatím mějte. Ahoj, váš Jirka

Upřímně Vám děkujeme za tu radost, kterou rozdáváte, jste prostě profíci, co dodat a i přes to, že člověk ve svém životě občas něco řeší, vedle vás na to dokáže zapomenout 😉 děláte to dobře dělejte to tak dál 😀 Veronika M.

Vaše písničky naše děti opravdu milují! Od Vánoc ani nespočítáme, kolikrát jsme si je pouštěli.😉 Docela se bavíme tím, že mezi první slova našeho synka, který se teprve učí mluvit, patří třeba „myhmas“ [myšmaš], „miku“ [Mirku…Mirku, Mirku, Mirečku…], „ajík“ [pejsek Alík], „mete“ [Péťa…..neví, co je metr], a jiné.😁 A dcerka už zná písničky nazpaměť.